צמיד חירום צלילה, צמיד שחייה של שקית גז בטוחה

צמיד חירום צלילה, צמיד שחייה של שקית גז בטוחה

במלאי
ILS 3.00
כמות:

סגול עיקרי : צמיד זה יכול למנוע טביעה, פשוט השתמש במנוף היד כדי להשאיר אותך על המים, כך שתוכל לצאת מהסכנה גודל מתכוונן : רצועת שורש כף היד מצילה חיים מתכווננת, מתאימה ללבוש על שורש כף היד או הזרוע כדי לענות על צרכיהם של יותר אנשים. אמינות גבוהה : תיק הגז נבדק כדי להבטיח אמינות טובה, לעזור לך להתמודד עם תאונות כמו חנק, התכווצויות ועייפות. לספורט מים : מתאים לשחייה מתחת למים, דיג, סיור יאכטה, צלילה, גלישת ים, שייט וספורט מים אחרים. פעולה קלה : בעת השימוש בצמיד, משוך בעדינות את מתג היד כדי לנפח את שקית הגז ולספק ציפה, יעילה ומעשית. סגול ראשי : צמיד זה יכול למנוע טביעה, פשוט השתמש במנוף היד כדי לשמור על המים, כך שתוכל לצאת מהסכנה . לספורט מים : מתאים לשחייה מתחת למים, דיג, סיור יאכטה, צלילה, גלישת ים, שייט וספורט מים אחרים . אמינות גבוהה : תיק הגז נבדק כדי להבטיח אמינות טובה, לעזור לך להתמודד עם תאונות כמו חנק, התכווצויות ועייפות. גודל מתכוונן : רצועת שורש כף היד מצילה חיים מתכווננת, מתאימה ללבוש על פרק כף היד או הזרוע כדי לענות על צרכיהם של יותר אנשים. פעולה קלה : בעת השימוש בצמיד, משוך בעדינות את מתג היד כדי לנפח את שקית הגז ולספק ציפה, יעיל ומעשי. מפרט : סוג פריט : צמיד מציל חיים : Asssize : בערך. 26 x 8 ס"מ / 10.1 משקל : בערך 389-421 G / 13.9ozhow לשימוש : 1. נסה לשים ולהתאים את רצועת שורש כף היד עד שנוח ללבוש לפני הכניסה למים רק כאשר יש צורך בציפה נוספת. הצמיד צריך להיות מספיק צמוד כדי לא להחליק את פרק כף היד . הרם את המנוף עם האגודל 3. למשוך ולחזור לאינפלציה מהירה 4. משוך את הצמיד לחזה שלך . השתמש במצפן כדי למצוא את המיקום שלך . השתמש בשריקת הבטוח כדי לשלוח אות מצוקה. רשימת חבילות : 1 צמיד הצלת חיים (4 אביזרים בסך הכל) או 1 סט צמיד מציל חיים (5 אביזרים בסך הכל) הודעה : 1. צילינדר האוויר יידוק וכיסוי הצילינדר ייסגר . משוך את המתג ושים לב שהוא לא מנופח בשלב זה . המתג חוזר למיקומו ואז מתחילה האינפלציה המהירה. זכור למשוך אותו פעם אחת ולנפח אותה למשך 2 שניות, ובדוק אם הצילינדר החדש הוחלף לפני כל שימוש בעת החזר המתג.

מאפיינים מוצהרים

Item Type:
Lifesaving Bracelet
Material:
ABS
Size:
Approx. 26 x 8cm / 10.2 x 3.1in
Weight:
Approx. 389-421g / 13.7-14.9oz
How to Use:
1. Try to put on and adjust the wrist strap until it is comfortable to wear before entering the water only when additional buoyancy is needed. The bracelet should be tight enough not to slip off the wrist.:
2. Lift the lever with your thumb:
3. Pull and return for quick inflation:
4. Pull the bracelet to your chest.:
5. Use the compass to find your location.:
6. Use the safe whistle to send out a distress signal.:
Package List:
1 Set Lifesaving Bracelet (4 Accessories in Total):
or1 Set Lifesaving Bracelet (5 Accessories in Total):
Notice:
1. The air cylinder shall be tightened and the cylinder cover shall be closed.:
2. Pull off the switch and note that it is not inflated at this time.:
3. The switch returns to its position, and then the rapid inflation begins.:
Remember to pull it once and inflate it for 2 seconds, and check whether the new cylinder has been replaced before each use when the switch is returned.:

מוצרים קשורים